Cena za bungalov a noc

Cena od
Bungalov pro 4 osoby 2280 Kč
Bungalov LUX pro 2 osoby 2150 Kč
Přistýlka za osobu 600 Kč

Cena vč. DPH vždy zahrnuje

 • Ubytování ve vybrané kategorii
 • Snídani formou švédských stolů včetně teplých a studených nápojů
 • Volný vstup do krytého bazénu s 90metrovým toboganem a dalšími atrakcemi v RelaxCentru Sepetná

Vybavení bungalovu

 • Vytápění, wifi, minibar, trezor, fén, TV, parkování na pozemku před bungalovem, domácí mazlíčci vítáni, centrální zabezpečení.
 • Bungalovy nejsou uzpůsobeny a vybaveny k přípravě jídel.

Cena se mění sezónně a pro konkrétní termín ji zjistíte na stránkách rezervace.sepetna.cz

Pobyty v Beskydech

Přijeďte do Beskyd a poznejte oblast pod jejich nejvyšším vrcholem - Lysou horou (1323 m n. m.). Na pár dnů, víkend či dovolenou. Připravili jsme pro vás zajímavé nabídky, které kromě ubytování zahrnují v ceně celou řadu výhod včetně sportovních a relaxačních služeb RC Sepetná.

Podívejte se na kompletní nabídku pobytů v Beskydech
Kde nás najedete
Poznávejte Beskydy

Doplňkové služby


Rekreační centrum Sepetná nabízí mnohem více služeb, proto nás neváhejte navštívit a užít si spoustu zábavy a relaxu u nás na Sepetné.

Kontakt


Adresa:
E-mail:
Ostravice 956, 739 14 Ostravice
 
GPS:
Web:
49°32'44.823"N, 18°24'18.279"E
Rezervace:
Recepce:
Provozní:

Jak se k nám dostanete

Ze směru Ostrava, Frýdek - Místek:

Do obce vjíždíte na dolní Ostravici a pokračujete stále rovně, po pravé straně minete nákupní středisko Modrá labuť, katolický kostel a stále jedete rovně. Na první světelné křižovatce v centru obce odbočíte doleva přes železniční přejezd. Dále pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.
Pozn: Nedoporučujeme odbočovat v obci Ostravice doleva přes “Bezručův most”, jak napovídají některé navigace. Je to horší cesta a v zimě bývá nesjízdná.

Ze směru Bílá, Staré Hamry:

Za značkou obce Ostravice jedete přes most, pokračujete rovně a po pravé straně minete vlakové nádraží. Za nádražím na první světelné křižovatce odbočíte doprava přes železniční přejezd, pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.

Autobusem přijedete na Ostravici na zastávku Ostravice, autobusové nádraží, která je naproti vlakového nádraží. Na Ostravici dojedete autobusem z Ostravy, Frýdku-Místku nebo Frýdlantu nad Ostravicí, zastavují tady také některé spoje ze Slovenska. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC sepetná je to z této zastávky cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku, kde přijíždějí i dálkové spoje, například autobusy Student Agency.

Vlakem přijedete na Ostravici z Frýdlantu nad Ostravicí. Vystupte až na konečné stanici, ne na předposlední stanici Ostravice, zastávka. Vlak z Frýdlantu jezdí každou hodinu. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC sepetná je to z nádraží cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku nebo Ostravy.

Resort Sepetná je dosažitelný z těchto letišť: Ostrava 40km, Katowice 160km, Krakow 195km, Brno 180km, Bratislava 230 km, Wien 300km, Praha 420km. Pro dopravu z letiště doporučujeme půjčení auta, případně vám za poplatek můžeme sjednat dopravu až do resortu Sepetná.

Rezervace bungalovů Sepetná


Přijeďte si užít Beskydy v bungalovech s komfortním zázemím *** hotelu a přitom v lese!

 • klid a soukromí ─ ideální ubytování až pro 50 osob v deseti samostatných bungalovech
 • vybavené bungalovy ─ obývací pokoj a terasa pro společnou zábavu, minibar, trezor a wifi, vytápěný prostor
 • sport a relaxace ─ zázemí služeb a prostor RelaxCentra Sepetná je hostům plně k dispozici
 • wellness zdarma ─ volný stup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná
 • komfort *** s možností čerpání služeb v hotelu Sepetná
 • příroda a výhledy - turistika za krásami Beskyd, nenáročné procházky i vrcholy Smrk a Lysá hora